Kantoren te huur

3881€ + 1437€ per maand

345 vierkante meters

Immoweb code : 21370050
Immoweb code : 21370050

Overzicht

345 vierkante meters bewoonbare ruimte
345 vierkante meters grond
Verdieping : 5

Omschrijving

Kantoor te huur in Tavernier Building in Antwerpen

345m² kantoor op de vijfde verdieping (uitbreidbaar tot 530m² kantoren)

Ontdek deze instapklare kantoorruimte te huur in de Tavernier Building in Antwerpen, een modern en iconisch kantoorgebouw gelegen aan het Bonapartedok op het bruisende Eilandje. Vanuit deze unieke locatie geniet je van een prachtig uitzicht over de Schelde en het MAS, terwijl je profiteert van een uitstekende bereikbaarheid en een ruim aanbod aan horeca in de directe omgeving.

Op het verdiep is een kitchenette en privatief sanitair aanwezig. De ruimte kan afzonderlijk of in totaliteit worden gehuurd, wat flexibiliteit biedt voor zowel groeiende ondernemingen als gevestigde bedrijven.

⭐ Troeven
🌊 Prachtig uitzicht op de Schelde en het MAS
🏢 Gelegen in een iconisch gebouw op toplocatie
✨ Ingericht en instapklaar
📍 Gegeerde ligging op het Eilandje met tal van eetgelegenheden

Ben je op zoek naar een kantoorruimte te huur op het Eilandje in Antwerpen met uitstraling en comfort? Contacteer Kimia 📞 03/369 23 23 of mail naar [email protected] voor meer informatie of een bezichtiging

Neem contact op