Appartement te huur

1820€ + 190€ per maand

2 slaapkamers 173 vierkante meters

Immoweb code : 21493324
Immoweb code : 21493324

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
173 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Gloednieuw gerenoveerd appartement met 2 suites

Op de 1e verdieping van een rustig gelegen gebouw aan de Tabakvest vindt u dit prachtig gerenoveerde appartement. Gelegen op een toplocatie nabij het Operaplein, Hopland, de Meir en het Centraal Station, met openbaar vervoer (tram/metro) direct voor de deur.
Indeling
·Leefruimte (50m²): Voorzien van grote glaspartijen voor maximale lichtinval en een uniek zicht op de tegenoverliggende neoclassicistische burgerhuizen.
·Open Keuken: Volledig hyper-geïnstalleerd (inductie, vaatwasser, oven, microgolf, koelkast en vriezer).
·Twee Slaapkamers / Twee Badkamers:
Suite 1 (25m²): Ruime kamer met ensuite badkamer (ligbad, grote inloopdouche, dubbele wastafel en hangtoilet).
Suite 2 (20m²): Ruime kamer met eigen ensuite badkamer (grote inloopdouche, wastafel en hangtoilet).
·Extras: Apart gastentoilet, praktische wasruimte/berging en individuele gascondensatieketel.
Kosten & Opties:
·Servicekosten: 190/maand provisie (onderhoud gemene delen inclusief privatief waterverbruik).
·Elektriciteit, gas en digitale aansluitingen zijn individueel.
·Parking: Mogelijkheid tot huren van een garagestaanplaats in het gebouw (incl. afstandsbediening) aan 160€/maand.
Een stijlvol en ruim appartement op een boogscheut van de Antwerpse cultuur en winkels.

Interesse? Gelieve onderaan de advertentie op https://www.sinjoor.be het formulier in te vullen, daarna wordt u gecontacteerd voor een bezoek.

Neem contact op