Bouwgrond te koop

225000€

Immoweb code : 21501847
Immoweb code : 21501847

Overzicht

566 vierkante meters grond
379,00 € m²

Omschrijving

Bouwgrond voor nieuwbouwvilla met zuidoost gerichte tuin

In de rustige, doodlopende Monseigneur Eugeen Laridonstraat in Roeselare is deze villabouwgrond (lot 2) van 566 m² met zuidoostelijk gerichte tuin beschikbaar voor villabouw op maat. Kies in samenspraak met jouw architect en onze technische ondersteuning het ontwerp, de indeling en de afwerking van de woning. Zo stem je je droomwoning volledig af op je specifieke noden en persoonlijke smaak. Hou je van een landelijke woning of eerder van een strakke vormgeving? Dumobil bouwt nieuwbouwwoningen op maat in uiteenlopende bouwstijlen.

We besteden veel aandacht aan het gebruik van toekomstgerichte en energiezuinige verwarmingssystemen. Op deze bouwgrond realiseren we een villa die verwarmd en gekoeld wordt met geothermie. Een duurzame warmtepomp, zonnepanelen en vloerverwarming zorgen voor een comfortabel binnenklimaat en efficiënt kostenplaatje, het hele jaar door. Deze bouwgrond ligt aan de rand van het levendige stadscentrum. Met het volkstuinpark op wandelafstand en het openbaar stadspark van Roeselare op amper 4 minuten fietsen. Zo vormt de locatie een heerlijke plek om te wonen en heb je alle faciliteiten bij de hand. Vanuit Roeselare sta je daarbij in een mum van tijd in Kortrijk of Brugge.

Onze bouwadviseur bezorgt je met plezier en vrijblijvend alle mogelijkheden. Contacteer ons op 051/40.10.12 | [email protected] | www.dumobil.be/nl/villabouw/bouwgronden/roeselare-licht-en-ruimte-bouwgronden-villabouw

Neem contact op