Appartement te huur

1000€ + 100€ per maand

1 slaapkamer 60 vierkante meters

Immoweb code : 21609627
Immoweb code : 21609627

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
60 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 31 augustus 2026
Verdieping : 2

Omschrijving

Stijlvol gerenoveerd appartement op het Zuid

Het appartement baadt in licht dankzij hoge plafonds en grote raampartijen. Het is gelegen op de 2de verdieping en kijkt uit over de rustige Emiel Banningstraat met het Justitiepaleis van Antwerpen in de nabijheid. Deze ligging, in combinatie met authentieke elementen van het herenhuis aan de buitenzijde, geven het pand zijn charme. De royale leefruimte geniet omwille van de hoge ramen van veel lichtinval. De open keuken, voorzien van alle toestellen, is luxueus afgewerkt met marmer. Het kookeiland biedt extra gezelligheid. Grote slaapkamer ligt achteraan. De badkamer heeft een inloopdouche en een stijlvol wastafel-meubel. Verder is er nog een apart toilet, een berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast, en een kelderberging. In de hal, leefruimte en slaapkamer ligt er nieuw parket. Het appartement is voorzien van moderne verlichtingsarmaturen.

De woning bevindt zich op het befaamde ‘Zuid’, op wandelafstand van het centrum van Antwerpen. Het Museum van Schone Kunsten is het gezicht van de wijk en met de komst van het nieuwe Zuid-Park, de nabijheid van de vernieuwde Scheldekaaien, de bruisende Volksstraat en het Marnixplein heeft deze plek enorm veel te bieden.
Supermarkten Carrefour, Colruyt en Delhaize in de onmiddellijke omgeving. Vlot bereikbaar per auto en met het openbaar vervoer. Nabij het Zuidpark.

Dit appartement kan via een vennootschap gehuurd worden.

Autostaanplaatsen zijn te huur in de nabije omgeving.

Neem contact op