Gebouw voor gemengd gebruik te koop

750000€

3 slaapkamers

Immoweb code : 21616435
Immoweb code : 21616435

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer

Omschrijving

Welgelegen handelshuis met woonst

Dit commercieel zeer goed gelegen handelspand met zijn knappe, brede gevel (van meer dan 6m) is gelegen in de Diestsestraat, bijna op de hoek met de L. Vanderkelenstraat en de Vaartstraat, waardoor de zichtbaarheid maximaal is!

Deze karaktervolle woning omvat een gelijkvloerse handelsruimte met erboven een woonst met een zit- en eetruimte, een keuken, badkamer, 3 slaapkamers en nog 2 inrichtbare zolderkamers.
De EPC's vermelden een bruto vloeropp. voor de winkel van 54m² (perceel meet 52 m² en B-label) en voor de bovenverdiepingen 166m² (C-label).

Het pand is (in zijn geheel) verhuurd tot eind september 2026, wat de koper gemakkelijk toelaat om zijn eigen commerciële ideeën spoedig tot leven te brengen of een investeerder zijn gewenst opbrengstpand zelf in te vullen.

Te bezichtigen na TELEFONISCH contact op 016 23 44 16 tijdens de openingsuren, bedankt.
VIEWINGS AFTER CALLING US ON 016 23 44 16 during office hours, thx.

Neem contact op