Bel-etage te koop

160000€

3 slaapkamers 219 vierkante meters

Immoweb code : 21618339
Immoweb code : 21618339

Overzicht

3 slaapkamers
1 badkamer
219 vierkante meters bewoonbare ruimte
105 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Vos Agences Condrogest Marche - Vastgoed in de Ardennen

Vos Agences Condrogest Marche-en-Famenne biedt u Le Pot d’Étain voor, een uitzonderlijk pand gelegen tegenover het Quartier Latin, in het hart van het historisch centrum van Marche-en-Famenne.
Dit emblematische gebouw, een van de oudste van de stad, dateert uit de 17e eeuw en beschikt over lemen muren die mogelijk teruggaan tot 1615, echte getuigen van het middeleeuwse verleden van de stad.

Als voormalig gerenommeerd estaminet huisvestte het gebouw vanaf 1871 het Café Collin, alvorens het in 1970 werd overgenomen door het Syndicat d’initiative, waarmee het zijn centrale rol in het lokale verenigings- en toeristische leven bevestigde.

Dit zeldzame pand, rijk aan geschiedenis en karakter, biedt een unieke opportuniteit voor een ambitieus renovatieproject, ideaal voor liefhebbers van erfgoed die nieuw leven willen inblazen in een iconische locatie.

Praktische informatie : centrale verwarming op stookolie. Het pand vereist een grondige renovatie en beschikt over een buitenkoer.

Indeling :

Gelijkvloers : inkomhal, kantoor met vitrine, grote zaal met prachtige centrale open haard, bijkomende ruimte, hal, 2 afzonderlijke toiletten, stookruimte, buitenkoer.

1e verdieping : nachthal, 3 ruimtes.

2e verdieping : grote open ruimte, bergruimte.

3e verdieping : ruime, in te richten zolder.

Bieden vanaf 160.000 € (onder voorbehoud van aanvaarding door de eigenaars).

Neem contact op