Huis te koop

2995000€

4 slaapkamers 225 vierkante meters

Immoweb code : 21637333
Immoweb code : 21637333

Overzicht

4 slaapkamers
3 badkamers
225 vierkante meters bewoonbare ruimte
809 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 oktober 2026

Omschrijving

Alleenstaande villa in een groene en rustige omgeving

In een van de meest gegeerde woonomgevingen van Knokke, op wandelafstand van het Oosthoekplein, bevindt zich deze charmante alleenstaande villa. De woning geniet van een rustige ligging, een uitstekende oriëntatie en een aangename wisselwerking tussen de binnenruimtes en de zonnige tuin.

Via de inkomhal met gastentoilet bereikt u de lichtrijke leefruimte, waar grote raampartijen en een gezellige open haard zorgen voor een warme en uitnodigende sfeer. De eet- en zithoek geven uit op het zonnige terras en de fraai aangelegde tuin. De afzonderlijke keuken sluit aan op de praktische wasplaats en biedt toegang tot de inpandige garage met plaats voor twee wagens.

Op de verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over een eigen badkamer en ook de tweede slaapkamer geniet van een ensuite badkamer. Voor de derde slaapkamer is een afzonderlijke badkamer voorzien, wat zorgt voor optimaal comfort voor bewoners en gasten.

Deze villa combineert ruimte, privacy en wooncomfort op een uitzonderlijke locatie nabij het Zoute, het strand, winkels en diverse ontspanningsmogelijkheden.

De verkoop van dit eigendom gebeurt via een aandelenoverdracht van de vennootschap die het vastgoed aanhoudt. De vraagprijs stemt overeen met de venale waarde van het onroerend goed.

Neem contact op