Appartement te koop

269000€

2 slaapkamers 80 vierkante meters

Immoweb code : 21657410
Immoweb code : 21657410

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
80 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement Te Koop

EVERE - Gaëlle en Sylvain presenteren u dit mooie appartement met 2 slaapkamers, gelegen op de 1e verdieping van een klein gebouw van 4 verdiepingen, in een rustige en residentiële straat op een steenworp van de gemeente.

Het appartement bestaat uit een uitnodigende inkomhal met vestiaire, een lichte woonkamer met eetplaats, een functionele keuken, twee comfortabele slaapkamers en een badkamer.

U geniet ook van twee terrassen, voor en achter, ideaal om de hele dag van een buitenruimte te kunnen profiteren.

Het pand verkeert in zeer goede algemene staat en is vrij van bewoning, wat beschikbaarheid bij akte biedt — een echte troef zowel voor een eigenaar-bewoner als voor een belegger. Het pand heeft bovendien een EPC D, wat een goed evenwicht biedt tussen comfort en energieverbruik.

De strategische ligging, op korte afstand van de Europese instellingen, het openbaar vervoer, winkels en belangrijke verbindingswegen, maakt het tot een bijzonder aantrekkelijke kans in een gegeerde buurt.

Een mooie opportuniteit die u niet mag missen!

Informatie en bezoeken: CENTURY 21 EVER ONE – 02/241 21 21 – [email protected]

Stedelijke informatie: woning
Ter informatie en niet-contractueel

Neem contact op