Afgesloten garage te koop
65000€
Overzicht
Omschrijving
Gesloten garagebox voor 2 wagens in centrum Roeselare
Te koop: ruime, afgesloten garagebox in centrum Roeselare!
Op een uitstekende centrale ligging in de Zuidstraat in Roeselare bevindt zich deze ruime, afgesloten garagebox. Een ideale oplossing voor wie op zoek is naar veilig en comfortabel parkeren in het hart van de stad!
Wat maakt deze garagebox uniek?
De garagebox biedt voldoende ruimte om twee wagens achter elkaar veilig en beschut te parkeren en vormt een praktische meerwaarde op deze centrale locatie.
Een absolute troef is de uitstekende ligging in de Zuidstraat, op wandelafstand van winkels, restaurants en tal van andere voorzieningen.
Voor wie is dit ideaal?
Ideaal voor mensen die op zoek zijn naar een praktische en veilige parkeeroplossing op een centrale ligging.
Meer info of een bezoek via [email protected].
Te koop via Immo Beguin, jouw vastgoedexpert sinds 2009, met kantoren in Ronse, Waregem, Kortrijk, Deinze, Doornik, Lessines, Moeskroen en Nieuwpoort.
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Beschermd erfgoed | Nee |
| Overdekte parkeerplaatsen | 3 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Ja |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 65000 € |
|---|---|
| Kadastraal inkomen | 76 € |
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
IMMO BEGUIN (IPI 504850)
| Adres |
Zuidstraat 49
8800 - Roeselare |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | 76321 - 7782021 |
Neem contact op