Afgesloten garage te koop

15000€

Immoweb code : 21872865
Immoweb code : 21872865

Overzicht

Verdieping : -1

Omschrijving

Gemeenschappelijke afgesloten garage - parkeerplaats rechts

Parkeerplaats E20 te koop, gelegen in de kelderverdieping van Residentie Debussy, Adolphe Wansartlaan 8.

Bent u op zoek naar een extra parkeerplaats voor een compacte wagen, een motor of fietsen? Dan bevindt deze opportuniteit zich misschien al in uw gebouw of vlak bij u in de buurt.

E20 komt overeen met het rechtergedeelte van een afgesloten garage met twee parkeerplaatsen en een gemeenschappelijke poort. Elke parkeerplaats vormt een afzonderlijke privatieve kavel. De garages zijn rechtstreeks toegankelijk vanaf de Adolphe Wansartlaan, via de inrit tussen nr. 6 en 8, zonder door het woongebouw te moeten gaan.

Opgemeten afmetingen: +/- 2,15 m breed en 6,10 m diep, of +/- 13,1 m².
Binnenhoogte: +/- 2,37 m; maximale hoogte aan de ingang: +/- 1,90 m. De geschiktheid en het manoeuvreergemak dienen ter plaatse met uw voertuig te worden gecontroleerd.

Gemeenschappelijke lasten: +/- 15,50 €/maand. Reservefonds: bijkomend +/- 6 €/maand. Bedragen geraamd pro rata op basis van de afrekeningen 2025-2026 van het appartement en E20.

Informatie en bezoeken: Sophie Luypaert - 0472 94 83 29

Neem contact op