Appartement te huur

1150€ + 250€ per maand

1 slaapkamer 57 vierkante meters

Immoweb code : 21824702
Immoweb code : 21824702

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
57 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Bemeubelde cityloft aan de Schelde

Zoekt u rust en ruimte in een appartement in het centrum van Antwerpen?
Dan is dit appartement beslist iets voor u!

Dit bemeubelde appartement is op een uiterst gunstige locatie gelegen aan de Scheldekaaien in Antwerpen.
Tussen het historisch Centrum en het Eilandje, met een ideale verbinding via de Waaslandtunnel in en uit de stad.

Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van een mooi verzorgd gebouw.
Dankzij een groot raampartij overkijkend de Schelde en een grote lichtstraat geniet dit appartement van ongelooflijk veel lichtinval.
Dankzij het openplan living concept voelt dit appartement als een toffe stadsloft aan.

Met zowel vanuit de leefruimte, als de eetruimte en de keuken geniet u van prachtige zichten op de Kaaien en de Schelde.
Vanuit de leefruimte hebt u toegang tot een west-georiënteerd balkon.

Achteraan in het appartement bevindt zich de ruime slaapkamer, die rechtstreeks aansluit op de ensuite badkamer. Deze is uitgerust met een grote inloopdouche, een wastafel met praktische onderbouwkasten en een wasmachine, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak. In de nachthal bevindt zich daarnaast een gastentoilet, aangevuld met verschillende ingemaakte kasten die zorgen voor de nodige opbergruimte.

Huurprijs: 1.150 EUR/maand
Kosten: 250 EUR/maand (gas, water, eleketriciteit & internet)
Beschikbaarheid: onmiddellijk

Heeft u interesse in dit appartement?
Contacteer LISTED: +32 3 283 51 51.

Neem contact op