Appartement te huur

1300€ per maand

2 slaapkamers 116 vierkante meters

Immoweb code : 21831534
Immoweb code : 21831534

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
116 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 1 november 2026
Verdieping : 2

Omschrijving

Mooi en ruim twee-slaapkamerappartement op Minerve

We treffen dit recent en energiezuinig appartement op de tweede verdieping van een gebouw mét lift op de Minerve wijk in Edegem. Indeling: inkomhal met vestiare, ruime living met volledig uitgeruste open keuken, toegang tot zonnig terras, 2 slaapkamers (master met dressing – tweede kamer ook bereikbaar vanuit de woonkamer), badkamer met inloopdouche, apart toilet, berging. Proximus, Fiber en Telenet aansluitingen voorzien.
116 m2, berging en parkeerplek in de kelder, inpandige fietsenstalling op het gelijkvloers en in de kelder. Beschikbaar vanaf 1 november 2026. Provisie gemeenschappelijke kosten €100/maand.
Zeer rustig en centraal gelegen, de straat wordt enkel gebruikt door bewoners.
Vlak bij wandelpaden in Fort V en Hof Ter Linden. Op 600 meter van de winkels en de tram naar Antwerpen. Op 20 minuten fietsen van Berchem station of op 3 minuten rijden naar de E19.
Maakt deel uit van een nieuwbouwwijk, alle comfort, zeer lage energiekost voor warm water en verwarming dankzij budgetvriendelijk/voordelig warmtenet, niet onderhevig aan schommelingen op de energiemarkt (https://www.warmteverzilverd.be).
EPC en grondplan op reds.be. Voor meer informatie of een bezichtiging, neem gerust contact op met Daniël via mail ([email protected]) of telefoon (0475.25.30.64).

Neem contact op