Appartement te huur

995€ + 100€ per maand

1 slaapkamer 50 vierkante meters

Immoweb code : 21933140
Immoweb code : 21933140

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
50 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 12 december 2026
Verdieping : 3

Omschrijving

Lichtrijk appartement met zicht op Vaartkom

Nieuwbouw 1-slaapkamerappartement op toplocatie aan het water

Op zoek naar een gezellig en modern appartement op een uitzonderlijke locatie? Dit nieuwbouwappartement met één slaapkamer ligt op wandelafstand van het centrum, op een unieke plek aan het water. Beschikbaar vanaf 12/12/2026. Huurprijs € 995 + € 100 (provisie gemeenschappelijke kosten + gas). Water en elektriciteit zelf af te sluiten.

Dankzij de centrale ligging bevinden tal van horecazaken, winkels, AB InBev en het Sluispark zich in de nabije omgeving.

Het appartement beschikt over hoge plafonds, een functionele keuken en een gezellige, lichtrijke leefruimte. De badkamer is uitgerust met een douche, wastafel en aansluiting voor een wasmachine.

Het appartement wordt zonder meubels verhuurd, zodat je het volledig naar eigen smaak kunt inrichten.

Een ideale woonplek voor wie comfortabel en centraal wil wonen, met alles binnen handbereik!

Kom zelf de troeven van deze woning ontdekken en neem contact op voor meer informatie via [email protected]

Neem contact op