Appartement te koop

269000€

1 slaapkamer 50 vierkante meters

Immoweb code : 21886822
Immoweb code : 21886822

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
50 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Instapklaar appartement (50 m²) met prachtig 'Ibiza Bohem...

Gelegen in de felbegeerde Korte van Ruusbroecstraat te Antwerpen (2018), biedt VB Vastgoed dit prachtig gerenoveerde en volledig instapklare appartement te koop aan.
Het appartement is gelegen in een rustige straat op een boogscheut van de iconische Dageraadplaats (Zurenborg). Je woont hier te midden van gezellige horeca, hippe winkels en openbaar vervoer (station Antwerpen-Berchem op wandelafstand). Ook de Antwerpse Singel en de belangrijkste invalswegen rond Antwerpen zijn vlot bereikbaar.

Het appartement bevindt zich in een karaktervol appartementsblok uit 1954 en onderging in 2010 een totaalrenovatie. Een tweetal jaar geleden werd ze ook volledig geschilderd.

De inboedel van het appartement samen met de luxe raamdecoratie, ter waarde van €10.000,00 zit inbegrepen in de verkoop!

Indeling & Faciliteiten:
De absolute eyecatcher is de naadloze overgang van de leefruimte naar het zeer grote terras, dat volledig is ingericht in een prachtige Ibiza Bohemian Style. Samen met de zithoek vormt dit een sfeervol, harmonieus geheel waar je je direct in vakantiesfeer waant.
De sfeervolle en lichtrijke living beschikt over veel natuurlijke lichtinval en werd afgewerkt met prachtige akoestische wandpanelen en luxe lamellen. 

De open keuken is prachtig geïntegreerd in de leefruimte en voorzien van modern comfort, waaronder een kookplaat, dampkap, lavabo en vaatwasser een handige microgolfoven.

De slaapkamer is rustig gelegen en beschikt over eigen televisie, inbegrepen kasten en het bed. De slaapkamer sluit direct aan op de badkamer. Deze is trouwens volledig vernieuwd en beschikt over een douche en modern lavabomeubel. 

Het appartement beschikt over een apart toilet, een overloop met inbegrepen verlichting en een aparte binnenberging waar de wasmachine en droogkast perfect staan opgesteld.

Pluspunten:
+ Het appartement is direct instap- of verhuurklaar en tot in de puntjes gestyled dankzij de inbegrepen inboedel
+ Het luxe ligbed en het complete tuinstel op het terras (volledig in stijl ingericht)
+ Alle planten met de daarbij horende mooie potten (voor die ultieme urban jungle/Ibiza sfeer)
+ Vloerbekleding Living
+ De televisie in de living en de televisie in de slaapkamer
+ De hoogwaardige, op maat gemaakte lamellen (luxe raamdecoratie leefruimte)
+ De sfeervolle dressoir, de gezellige zithoek / hoeksalon en de verlichting in de living
+ De verlichting op de overloop
+ De praktisch ingedeelde kasten in de slaapkamer & de handige hangkast, inclusief een com...

Neem contact op