Appartement te koop

1489000€

4 slaapkamers 300 vierkante meters

Immoweb code : 21064930
Immoweb code : 21064930

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
300 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3
Virtueel bezoek

Omschrijving

Exclusief appartement Eilandje Antwerpen

Exclusief appartement gelegen in het “Koninklijk Entrepot” op het Eilandje met een adembenemend panoramisch uitzicht op de jachthaven “Willemdok’ en het MAS.
Het ruime appartement van ca. 300 m² kenmerkt zich door zijn unieke ontwerp, de vele raampartijen en hedendaagse technieken en omvat o.a. 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Deze hal geeft toegang tot een ruime slaapkamer. Vervolgens leidt de hal naar de indrukwekkende en lichte leefruimte, die een oppervlakte heeft van ca 164 m².
Aan de linkerzijde van de leefruimte bevindt zich een eetruimte, grenzend aan een luxe ingerichte Bulthaup-keuken.
Achter de keuken bevinden zich twee extra slaapkamers of kantoorruimtes, evenals een badkamer die ook dienst doet als wasplaats, uitgerust met een douche, wastafel en voorzieningen voor een extra toilet.
Verder nog een extra bergruimte.
Aan de andere zijde van de leefruimte bevindt zich de masterbedroom, bestaande uit een slaapkamer, een dressing met ingebouwde kasten en een luxueuze badkamer met inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en apart toilet.
Bijzonderheden:
- Mogelijkheid tot aankopen van een aparte autostaanplaats voor €50.000.
- Incl. ruime berging.
- Het appartement is uitgerust met airco en moderne voorzieningen zoals videofonie, alarmsysteem en een extra beveiligde inkomdeur.
- De locatie biedt gemakkelijke toegang tot belangrijke invalswegen.
- Een appartement op een toplocatie die aan alle moderne wensen voldoet.

Neem contact op