Appartement te koop

469000€

1 slaapkamer 117 vierkante meters

Immoweb code : 21571484
Immoweb code : 21571484

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
117 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Ruim appartement in gegeerde Harmoniewijk

In het hart van de gegeerde Harmoniewijk, in het prachtige 2018 Antwerpen, bevindt zich dit uitzonderlijk ruime en lichtrijke duplex appartement op de bovenste verdieping van een karaktervol gebouw. U geniet hier van een groen en open uitzicht én van zon op elk moment van de dag dankzij maar liefst twee grote terrassen en twee bijkomende kleinere terrassen.

Het appartement werd in 2022 smaakvol gerenoveerd en combineert hedendaags comfort met een bijzonder aangenaam ruimtegevoel. Op de benedenverdieping bevindt zich de gezellige woonkamer, die baadt in natuurlijk licht. Op deze verdieping is er ook de eetruimte met aansluitend de open keuken. De keuken is volledig uitgerust met kwalitatieve AEG-toestellen en beschikt over voldoende opbergruimte. Verder is er nog een ruime berging aanwezig.

Op de hoogste verdieping vinden we de slaapkamer met toegang tot het grote terras, geniet van extra comfort dankzij de aanwezige airconditioning. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om eenvoudig een tweede slaapkamer te creëren.

Het appartement bevindt zich in de rustige maar levendige Harmoniewijk, een van de meest geliefde buurten van Antwerpen. Op wandelafstand vindt u tal van leuke handels- en horecazaken. Een extra troef is de mogelijkheid om een ondergrondse parkeerplaats te huren.

Voor een bezoek kunt u Vincent contacteren op het nummer 0475 21 00 86 of via [email protected].

Neem contact op