Appartement te koop

* 585000€

2 slaapkamers 109 vierkante meters

Immoweb code : 21531289
Immoweb code : 21531289
*exclusief belastingen

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
109 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Nieuwbouwappartement met prachtig zicht over de kerk.

Prestigieus nieuwbouwproject “The Ensemble” in het hart van Assenede, waar stijl en comfort samenkomen in een unieke, karaktervolle omgeving.

Indeling
Via de inkomhal betreedt men het appartement op de eerste verdieping. Recht tegenover de inkomdeur bevindt zich het apart gastentoilet. Aansluitend bereikt men de ruime hal die toegang biedt tot de badkamer, twee slaapkamers en de leefruimte. Beide slaapkamers zijn reeds voorzien van ingebouwde kasten.

Via de zwarte stalen deur komt men in de moderne leefkeuken. Links van de deur bevindt zich een ruime technische berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast, evenals de mogelijkheid tot het plaatsen van een extra koelkast en/of diepvries. Verder beschikt de keuken over een ruim kookeiland en een aangenaam zicht op het terras.

Het overdekte terras biedt een mooi uitzicht op de kerk en vormt een ideale plek om in alle rust te genieten.

“The Ensemble” omvat een exclusief geheel van 10 luxueuze appartementen en 1 handelsruimte (opsplitsbaar in 4), ontworpen in een verfijnde, moderne architectuur geïnspireerd op de elegante kuststijl. Elk appartement straalt licht, ruimte en klasse uit, met een hoogwaardige afwerking en oog voor detail.

De appartementen zijn zorgvuldig ingedeeld om maximaal wooncomfort te bieden en genieten van een harmonieuze combinatie van moderne luxe en tijdloze esthetiek. Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en creëren een aangename woonbeleving.

Voor elk appartement is er de mogelijkheid om één ondergrondse autostaanplaats aan te kopen. Prijzen vanaf €37.500,- per autostaanplaats. Daarnaast beschikt het project over een gemeenschappelijke ondergrondse fietsenstalling, wat bijdraagt aan het praktische en duurzame karakter van het geheel. De prijzen zijn excl. BTW. Mogelijkheid tot 6%.

Dit pand maakt deel uit van het project The Ensemble

Neem contact op