Appartement te koop

326000€

2 slaapkamers 105 vierkante meters

Immoweb code : 21939756
Immoweb code : 21939756

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
105 vierkante meters bewoonbare ruimte
Beschikbaar vanaf : 15 september 2027
Verdieping : 0

Omschrijving

Residentie Ter Leysen : APP. B0.3 - 105,64 m² - 2 slpks

Ruim gelijkvloers energiezuinig nieuwbouwappartement met 2 slaapkamers, terras, warmtepomp, vloerverwarming en privatieve zonnepanelen
Op de hoek van de Spoorwegstraat en Bert Leysenlaan in Balen bevindt zich dit ruime en energiezuinige nieuwbouwappartement B.0.3 met een bruto oppervlakte van 105,64 m² en een aangenaam terras van 14,93 m².
Dit appartement combineert hedendaags wooncomfort met een praktische en doordachte indeling. Dankzij de aanwezigheid van vloerverwarming met warmtepomp en privatieve zonnepanelen geniet u van een comfortabele woonervaring met aandacht voor energiezuinigheid, duurzaamheid en modern wonen.
Bij het betreden van het appartement komt u terecht in de inkomhal, die toegang geeft tot de verschillende ruimtes. Er is ruimte voorzien voor een vestiaire, wat zorgt voor een praktische ontvangstzone. Daarnaast beschikt het appartement over een apart toilet.
De ruime leefruimte vormt het hart van het appartement en biedt voldoende plaats voor een gezellige zithoek. Aansluitend bevindt zich de eetruimte, waardoor er een open en aangename woonbeleving ontstaat. Vanuit de leef- en eetruimte is er een mooie verbinding met het terras, waardoor binnen- en buitenleven op een natuurlijke manier samenkomen.
De keuken sluit praktisch aan bij de leefruimte en kan nog volledig naar eigen smaak gekozen worden. Zo krijgt u de mogelijkheid om de keukeninrichting af te stemmen op uw persoonlijke stijl en dagelijkse noden.
Verder beschikt het appartement over een praktische berging.
De nachtruimte bestaat uit 2 slaapkamers, waardoor dit appartement bijzonder geschikt is voor koppels, kleine gezinnen, alleenstaanden die extra ruimte wensen, of wie graag een afzonderlijke bureau-, hobby- of logeerkamer voorziet. De badkamer met ligbad en douche is ruim en praktisch ingedeeld. Ook de verdere afwerking, zoals de vloer, keuken en badkamer, kan nog naar persoonlijke voorkeur worden bepaald. Het terras van 14,93 m² vormt een aangename buitenruimte waar u rustig kan genieten van een kop koffie; een fijne uitbreiding van het appartement.
Aankoopvoorwaarden
Bij dit appartement is de aankoop van volgende zaken verplicht:
• 1 privatieve berging aan € 6.000 excl. btw
• 1 parkeerplaats aan € 25.000 excl. btw
6% btw mogelijk mits voldaan wordt aan de wettelijke voorwaarden
ACTIE: Snelle beslissers genieten tijdelijk van 50% korting op de aankoop van een tweede parkeerplaats

  • Neem contact op