Appartement te koop

 (excl. belastingen) 383000€

2 slaapkamers 104 vierkante meters

Immoweb code : 21875333
Immoweb code : 21875333

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
104 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Claris is wonen op een plek met een historisch verhaal, centraal gelegen nabij het provinciaal domein De Schorre en de Rupel.
Het voormalige Clarissenklooster met kerk en tuinen werden met respect voor het verleden gerenoveerd tot 15 karaktervolle woningen aan de Gasstraat en in een latere fase 15 nieuwbouwapp. in de Advocaatstraat.
Dit resultaat is Claris, een sfeervol woonerf waar authentieke architectuur en hedendaags wonen elkaar versterken. Alle historische elementen werden zorgvuldig behouden en vormen een unieke woonomgeving.
De authentieke kloostermuur in de Advocaatstraat krijgt een mooie plek binnen het nieuwbouwproject van 15 stijlvolle appartementen.
U heeft de keuze uit 1-, 2- of 3-slaapkamerappartementen, telkens voorzien van ruime terrassen van 10 tot maar liefst 40 m² en met uitzicht op de groene binnentuinen en de kloosterwoningen.
Ondergronds zijn er autostaanplaatsen voorzien en met de lift zijn alle appartementen vlot bereikbaar.
Interesse in dit unieke woonproject? Wij vertellen u graag meer!
(Ter info: De prijs is exclusief registratierechten en BTW)

Dit pand maakt deel uit van het project CLARIS

Neem contact op