Appartement te koop

699000€

2 slaapkamers 230 vierkante meters

Immoweb code : 21922254
Immoweb code : 21922254

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
230 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Toffe loft van ca. 240 m² in karaktervol pakhuis

Sommige plekken voel je meteen.

In dit karaktervolle voormalige pakhuis in hartje Borgerhout werd in 2018 een loft van ca. 230 m² vanaf casco ingericht, met oog voor licht, rust, comfort en esthetiek.
Grote raampartijen en veel openheid zorgen de hele dag voor een subtiel lichtspel.

Drie zithoeken bieden ruimte om te leven, lezen, ontvangen en ontspannen. Twee ervan kunnen eenvoudig als extra slaapkamer worden ingericht.

Centraal ligt de maatwerkkeuken van Gagelmans, met hoogwaardige toestellen en tijdloze materialen. De aansluitende bibliotheek van Atelier Olivier vormt een warme plek om tot rust te komen.

Binnen en buiten vloeien samen via twee terrassen: een afsluitbaar indoorterras voor elk seizoen en een open zijterras voor zonnige ochtenden en lange zomeravonden. Een rustig gelegen kantoorruimte maakt thuiswerken aangenaam.

Ook technisch is de loft doordacht: vloerverwarming via een warmtepomp met koelfunctie, ventilatie en een lichtplan van V3Lighting dat elke zone een eigen sfeer geeft.

De badkamer beschikt over een dubbele lavabo, toilet, ruime inloopdouche en veel kastruimte. Een apart gastentoilet, royale berging en ingemaakte kasten bieden extra gebruiksgemak.

Een privatieve kelder, ruime inpandige autostaanplaats en private fietsenstalling vervolledigen het geheel. Daarnaast is er een gemeenschappelijke polyvalente ruimte van 137 m² voor ontmoeting, creativiteit of ontspanning.
Dit is geen standaard woning. Dit is wonen in ruimte en rust, midden in de stad.

Samengevat
• Ca. 230 m² woonoppervlakte
• Twee terrassen (18 m² + 14 m²)
• Hoogwaardige afwerking (2018, vanaf casco)
• Warmtepomp, vloerverwarming en koelfunctie
• Flexibele woon- en slaapindeling; kantoorruimte
• Maatwerkkeuken en interieur (Gagelmans)
• Bibliotheek (Atelier Olivier) en verlichting (V3Lighting)
• Kelder, parking en private fietsenstalling
• EPC: A
• Gemeenschappelijke polyvalente ruimte (137 m²)

Vraagprijs loft (incl. kelder): € 699.000
Autostaanplaats met private fietsenstalling (26 m²), afzonderlijk aan te kopen: € 32.000 (voorziening voor laadpaal aanwezig).

Bezoek op afspraak: 0475 49 72 37
Makelaars gelieve zich te onthouden.

Neem contact op