Appartement te koop

208500€

2 slaapkamers 66 vierkante meters

Immoweb code : 21870551
Immoweb code : 21870551

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
66 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

LICHTRIJK GELIJKVLOERS APPARTEMENT MET ZICHT OP DE BREDEN...

Op zoek naar een appartement waar rust en een uitstekende ligging samenkomen? Vanuit dit sfeervolle appartement wandelt u in enkele minuten naar de Bredense duinen en het strand. Winkels en horeca in de Kapelstraat liggen vlakbij, en met de kusttram ontdekt u eenvoudig de rest van de kust. Thuis geniet u van rust en zicht op de duinen.



Het appartement beschikt over een zonnige leefruimte, een keuken, twee volwaardige slaapkamers, een praktische berging en een apart toilet. Aan de voorzijde ligt een ruime gemeenschappelijke buitenruimte. Aan de achterzijde bevinden zich de autostaanplaats en een tweede toegang tot het appartement.



In 2015 onderging het appartement een volledige renovatie, met onder meer een nieuwe keuken en badkamer, nieuwe bevloering en een nieuwe airco-warmtepomp. Ook de elektriciteit is conform.De badkamer is uitgerust met een inloopdouche en een wastafel. Een autostaanplaats is inbegrepen.



Een instapklaar appartement op een toplocatie, ideaal als vaste woonst of tweede verblijf aan zee. Koopt u het als uw enige eigen woning en voldoet u aan de voorwaarden, dan kunt u in aanmerking komen voor 2% registratiebelasting.



Ook het appartement op de tweede verdieping staat te koop. Voor investeerders biedt dit de mogelijkheid om twee appartementen in hetzelfde gebouw aan te kopen.



Contacteer DEVUYST VASTGOED voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.



Bart Devuyst

0478/55 36 86

[email protected]

Neem contact op