Appartement te koop

 (excl. belastingen) 360000€

2 slaapkamers 98 vierkante meters

Immoweb code : 21870410
Immoweb code : 21870410

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
98 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Tweeslaapkamer appartement met terras en zicht op het water

Aan de rand van het historische stadscentrum van Brugge bevindt zich Residentie “De Gendarmerie”, een exclusief nieuwbouwproject op een mooie locatie met uitzicht op het water. In volume B, het volledig nieuwe gebouw langs de Vaartstraat, bevindt zich appartement B2: een ruim en kwalitatief afgewerkt appartement waar hedendaags comfort en architectuur samenkomen.

Het appartement beschikt over een inkomhal met gastentoilet, een lichtrijke leefruimte met open keuken, twee volwaardige slaapkamers, een badkamer en twee praktische bergingen. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het terras van 12,39 m², waar u in alle rust kan genieten van de aangename buitenruimte en het uitzicht op het water.

De residentie beschikt daarnaast over een ondergronds parkeercomplex, bereikbaar via een hypermoderne autolift. Op de ondergrondse verdieping is een parkeerplaats beschikbaar voor € 35.000 en beschikt het appartement over een private kelderberging, inbegrepen in de verkoopprijs.

Ook de ligging vormt een belangrijke troef. Tal van voorzieningen bevinden zich in de onmiddellijke omgeving, terwijl u dankzij de ligging aan de rand van het historische stadscentrum geniet van een aangename combinatie van rust, bereikbaarheid en de nabijheid van het bruisende stadsleven.

Een mooie kans om te wonen in een kwalitatief en stijlvol nieuwbouwproject, op een rustige en gegeerde locatie aan het water, vlak bij het historische centrum van Brugge.

Neem contact op