Appartement te koop

450000€

2 slaapkamers 82 vierkante meters

Immoweb code : 21727327
Immoweb code : 21727327

Overzicht

2 slaapkamers
2 badkamers
82 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Uitzonderlijk duplex-appartement te koop in De Panne!

Bezoek dit appartement tijdens de Open Huizen Dag op zaterdag 19 september van 16:00 tot 17:30 uur , of neem snel contact op voor een afspraak.
De Panne: Uitzonderlijk duplex-appartement te koop! Unieke locatie, unieke residentie, prachtige afwerking!

Dit duplex-appartement bevindt zich in de hoogwaardig afgewerkte residentie COCO, een uniek project van BAUHAUS Project. Residentie Coco is de perfecte match tussen het respecteren van de authenticiteit van het gebouw en alle comfort van een modern appartement dat luxueus tot in de laatste puntjes werd afgewerkt! Perfect voor wie op zoekis naar een pied-à-terre of een investering in hartje De Panne!
 

Indeling:
Inkomhal, lichtrijke woonkamer omringd door ramen, volledig ingerichte keuken met toegang tot een extra bergruimte die tevens als bureauruimte gebruikt kan worden, en apart toilet. De prachtig afgewerkte trap geeft toegang tot de bovenste verdieping, waar zich 2 volwaardige slaapkamers bevinden, elk met eigen private badkamer met inloopdouche, alsook een 2de apart toilet.

Het appartement wordt verder aangeboden met een private kelder op het gelijkvloers.
 

Troeven:


Historisch pand dat van A tot Z werd vernieuwd!
Kleinschalige residentie met lift
Luxueuze afwerking
Heel centrale ligging, op enkele stappen van de zee!

  • Neem contact op