Appartement te koop

185000€

1 slaapkamer 69 vierkante meters

Immoweb code : 21966669
Immoweb code : 21966669

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
69 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Prachtig 1SLPK- appartement, 2 terrassen en autostaanplaats!

Prachtig instapklaar appartement met 1 slaapkamer, 2 terrassen en autostaanplaats!

In het centrum van Sint-Gillis-bij-Dendermonde vindt u dit prachtige, uitstekend onderhouden appartement op wandelafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en tal van andere voorzieningen.

Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en beschikt over volgende indeling: inkomhal met gastentoilet, aangename en ruime leefruimte met open keuken en aansluitende berging. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het ruime, overdekte terras. Verder beschikt het appartement over een badkamer met douche en een grote slaapkamer met toegang tot een tweede terras.

Extra troeven: centrale verwarming op aardgas, aanwezigheid van een lift, twee terrassen en een private, overdekte autostaanplaats.

Belangrijk: de overdekte autostaanplaats is verplicht mee aan te kopen voor € 15.000.

Dankzij de uitstekende staat van onderhoud, de centrale ligging en de praktische indeling is dit appartement ideaal voor eigen bewoning of als opbrengsteigendom.

Interesse? Neem gerust contact op via [email protected] of 052/690.691 voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.

  • Neem contact op