Appartement te koop

285000€

2 slaapkamers 93 vierkante meters

Immoweb code : 21940009
Immoweb code : 21940009

Overzicht

Stijlvol gerenoveerd appartement met terras nabij Rivierenhof.
Immo Jamar Antwerpen
Immo Jamar Antwerpen 2000 Antwerpen
2 slaapkamers
1 badkamer
93 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Stijlvol gerenoveerd appartement met terras en veel charme

In een kleinschalig gebouw, vlak bij het prachtige Rivierenhof en in een rustige straat, vind je dit stijlvol gerenoveerde appartement op de eerste verdieping. Het werd in 2021 volledig gerenoveerd, met oog voor detail en behoud van authentieke elementen. Dankzij het kleinschalige karakter geniet je van bijzonder lage gemeenschappelijke kosten.

De inkomhal geeft toegang tot het gastentoilet en de stijlvolle badkamer. De ruime, lichtrijke leefruimte met charmante open haard sluit aan op de open keuken met kookeiland in beton ciré, uitgerust met vaatwasser, inductiekookplaat met geïntegreerde dampkap, oven en koelkast met vriesvak.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers: een ruime hoofdslaapkamer met elektrische rolluiken en een tweede eenpersoonskamer met rechtstreekse toegang tot het ruime terras, ideaal voor een loungehoek of eettafel.

Interessant voor investeerders: het appartement is momenteel verhuurd voor € 1.050 per maand, goed voor € 12.600 bruto huurinkomsten per jaar. Het huurcontract van korte duur loopt tot en met 31/05/2029 en is gedurende de contractuele looptijd niet opzegbaar, wat zekerheid biedt over de maandelijkse huurinkomsten tot de einddatum.

Bijzonderheden:
-EPC B
-Volledig gerenoveerd in 2021
-Elektriciteit conform
-Lage gemeenschappelijke kosten

Wg, Vg, Gvkr, Gvv, Gmo, geen overstromingsgevoelig gebied.

  • Neem contact op