Appartement te koop

225000€

2 slaapkamers 113 vierkante meters

Immoweb code : 21949710
Immoweb code : 21949710

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
113 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Instapklaar appartement met prachtige vergezichten en garage in Diksmuide te koop!

Op zoek naar een instapklaar appartement te koop in Diksmuide of een interessante investering in vastgoed? Dit charmante appartement is gelegen op de derde verdieping van een residentie in Kaaskerke, aan de rand van Diksmuide. Dankzij de gunstige ligging nabij winkels, scholen, het commercieel centrum en het openbaar vervoer geniet u hier van een aangename woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.

Het appartement beschikt over een ruime inkomhal, een lichtrijke leefruimte met twee terrassen en een prachtig uitzicht over Diksmuide. De keuken is uitgerust met een vaatwasmachine, kookplaat, koelkast met vriesvak, oven en spoelbak. Verder omvat het appartement twee lichtrijke slaapkamers, waarvan één met balkon, een badkamer met ligbad en douchemogelijkheid en lavabo, een apart toilet en een praktische bergruimte.

Ook op technisch vlak biedt dit appartement heel wat troeven, waaronder dubbele beglazing, centrale verwarming op aardgas en een gunstig EPC-label B. Bovendien bestaat de mogelijkheid om een private garage met aansluitende ruime berging aan te kopen voor € 25.000, ideaal voor extra opslagruimte en comfortabel parkeren.

Het appartement is momenteel verhuurd en vormt daardoor een interessante opportuniteit voor wie wil investeren in vastgoed in Diksmuide. Ook wie op zoek is naar een appartement met twee slaapkamers, meerdere buitenruimtes en een prachtig uitzicht, ontdekt hier heel wat mogelijkheden.

Bent u op zoek naar een instapklaar appartement te koop in Diksmuide, met terras, garage en een mooi uitzicht? Mis deze kans niet! Contacteer ons vandaag nog voor meer informatie en plan uw bezoek aan dit charmante appartement in Kaaskerke.

Troeven
* Twee slaapkamers
* Lift aanwezig
* 3 balkons met prachtige verzichten
* Mogelijkheid tot het bijkopen van een garage (25.000 euro)


1) Stedenbouwkundige bestemming: Ggon: Gebied voor gemeenschapsvoorziening en openbaar nut
2) Beschermd erfgoed: neen
3) Geïnventariseerd erfgoed: niet van toepassing
4) Keuringsattest elektriciteit: ja (conform of niet conform) of neen
5) Renovatieverplichting: neen
6) Overstromingsrapport:
Het onroerend goed is gelegen in:
▪ een afgebakend overstromingsgebied / een afgebakende o…

  • Neem contact op