Appartement te koop

398000€

2 slaapkamers 140 vierkante meters

Immoweb code : 21950531
Immoweb code : 21950531

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
140 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Lichtrijk bel-étage appartement met zonneterras

Wie op zoek is naar een appartement met het gevoel van een eigen woning, vindt hier een bijzonder interessante combinatie. Gelegen in Sint-Amandsberg, op wandelafstand van het bruisende Gent, biedt dit appartement de ruimte, privacy en onafhankelijkheid die doorgaans met een bel-etagewoning worden geassocieerd.

Via de afzonderlijke inkom betreed je de woning, met op het gelijkvloers een praktische inpandige garage. Een verdieping hoger ontvouwt zich een ruime, open leefruimte waar grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht. De zithoek en eetruimte vloeien harmonieus in elkaar over en sluiten aan op de open keuken.

Op de bovenste verdieping bevinden zich twee volwaardige, ruime slaapkamers, elk met voldoende mogelijkheden voor een persoonlijke inrichting. Een bijzondere troef is de veranda-uitbouw, die dankzij de grote glaspartijen een heerlijke plek vormt voor een thuisbureau. Hier werk je in alle rust, met een aangenaam zicht op het aansluitende, grote zonneterras.

Dat terras vormt zonder twijfel een van de blikvangers van deze woning. Met ruimte voor een grote eettafel, een comfortabele loungehoek en groenaccenten is het een volwaardige buitenleefruimte waar je volop kunt genieten van zonnige dagen en lange zomeravonden.

Bovendien geniet je hier van een belangrijk voordeel: geen bovenburen. Dat versterkt het gevoel van privacy en maakt het appartement des te meer tot een zelfstandige woning.

De ligging in Sint-Amandsberg biedt daarbij een mooie balans tussen het stadsleven van Gent en het comfort van een eigen thuis.

Een appartement dat aanvoelt als een huis, met verrassend veel ruimte, een heerlijk zonneterras en alle vrijheid om op je eigen ritme te wonen.

  • Neem contact op