Appartement te koop

 (excl. belastingen) 289650€

2 slaapkamers 82 vierkante meters

Immoweb code : 21841418
Immoweb code : 21841418

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
82 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2

Omschrijving

Nieuwbouwappartement met twee slaapkamers te Ingelmunster

Verkoopprijs: 289.650 EUR (excl. BTW en andere belastingen) - 350.476,5 EUR (incl. 21% BTW (60.826,5 EUR), excl. andere belastingen) – 307.029 EUR (incl. 6% BTW (17.379 EUR), excl. andere belastingen)
Welkom in Residentie Margaux, een eigentijds nieuwbouwproject waar hedendaagse architectuur, hoog wooncomfort en energiezuinigheid samenkomen.
Op een gunstige locatie nabij het centrum van Ingelmunster biedt deze stijlvolle residentie plaats aan 21 appartementen, elk met een eigen karakter en een doordachte indeling. Het gevarieerde aanbod aan appartementen met 1 tot 3 slaapkamers zorgt ervoor dat zowel starters, koppels en gezinnen als investeerders hier hun ideale woonplek kunnen vinden. Ontdek dit appartement in Residentie Margaux met twee slaapkamers, beschikkende over een bewoonbare oppervlakte van ca. 82,05 m², een terras met een oppervlakte van ca. 6 m². Een plek waar duurzaamheid, wooncomfort en een centrale leefomgeving samenkomen. Indeling; Appartement (tweede verdieping)
Inkomhal, toilet, lichtrijke leefruimte met open geïnstalleerde keuken met toegang tot het zonnig terras, berging, twee slaapkamers en een aparte badkamer (lavabomeubel en inloopdouche). Mogelijkheid tot het aankopen van een staanplaats of carport. Residentie Margaux geniet van een bijzonder gunstige ligging, op korte afstand van de Markt van Ingelmunster, waar winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen vlot bereikbaar zijn. Ook het station van Ingelmunster bevindt zich vlakbij, ideaal voor wie regelmatig richting Kortrijk, Roeselare of verder pendelt. Dankzij de nabijheid van belangrijke verbindingswegen zoals de N50 richting Kortrijk en Brugge en de N357 richting Izegem, geniet u bovendien van een uitstekende bereikbaarheid met de wagen. Ook de aansluiting richting de E403 (Kortrijk–Roeselare–Brugge) is vlot bereikbaar. E-13: 100% vrijstelling op onroerende voorheffing (eerste vijf jaar) | Vloerverwarming (met afzonderlijke thermostaatregeling per ruimte) | Mogelijkheid tot aankopen van een staanplaats of carport | Aankoop aan het verlaagde tarief van 6% BTW mogelijk (mits voldaan aan de voorwaarden). Margot (BIV 517.355) organiseert voor dit nieuwbouwappartement afspraken ter plaatse, mits het maken van een afspraak.

Dit pand maakt deel uit van het project

Neem contact op