Appartement te koop

179500€

1 slaapkamer 70 vierkante meters

Immoweb code : 21905003
Immoweb code : 21905003

Overzicht

1 slaapkamer
1 badkamer
70 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Gelijkvloers appartement te koop in Kapellen!

Droomt u ervan om een gelijkvloers appartement volledig naar eigen smaak in te richten? Dit casco vastgoed aan de Oblatenlaan te Kapellen biedt u de unieke kans om een droomwoonst op maat te realiseren. Dankzij de ruime indeling en het overvloedige natuurlijke lichtinval vormt deze eigendom het ideale blanco canvas voor wie naar eigen smaak wil afwerken op een centrale ligging in Kapellen.

U komt binnen via een centrale gang die toegang verleent tot alle ruimtes in het appartement. Aan de linkerzijde van de gang bevindt zich de lichtrijke leefruimte. Aan de rechterzijde vindt u de badkamer en een aparte keukenruimte, die nog volledig naar eigen wens af te werken zijn. Aansluitend aan de keuken stapt u op het overdekte terras, dat overgaat in een private koer/tuin.

Benieuwd naar het potentieel? Bekijk onze website voor de AI Studio en ontdek hoe dit appartement er afgewerkt zou uitzien!

Bijzonderheden:
- EPC label C
- garage: vraag ons naar de vergunningstoestand

Troeven en bereikbaarheid:
De Oblatenlaan combineert het beste van twee werelden: een rustige, groene woonomgeving met een uitstekende bereikbaarheid. Op wandel- en fietsafstand bevindt zich de bruisende dorpskern van Kapellen, waar u tal van winkels, gezellige horeca, scholen en openbare voorzieningen terugvindt.

Pendelaars genieten bovendien van een vlotte verbinding dankzij de nabijheid van het station van Kapellen en de belangrijke inhalingswegen richting Antwerpen en Nederland.

Zoekt u een project om te kopen of bent u opzoek naar een rendabele investering? Dit gelijkvloers appartement te Kapellen biedt alle potentie voor een hoogwaardige afwerking. Neem vandaag nog contact met ons op om de mogelijkheden van dit unieke pand te ontdekken.
Dewaele vastgoed Kapellen - 03 666 66 66 - [email protected]

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee

Neem contact op