Appartement te koop

285000€

2 slaapkamers

Immoweb code : 21890219
Immoweb code : 21890219

Overzicht

2 slaapkamers
Verdieping : 1

Omschrijving

Appartement Koksijde, 2 slaapkamers, EPC B

Ontdek dit aangename en lichtrijke appartement in Residentie Koksijde Promenade, gelegen in de Professor Blanchardlaan in Koksijde.

Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping en heeft een bewoonbare oppervlakte van ca. 63 m². Met twee slaapkamers, twee terrassen en een open leefruimte is het ideaal als vaste woonst, tweede verblijf aan zee of investering.

De lichtrijke leefruimte omvat een gezellige zit- en eethoek met aansluitend een open, ingerichte keuken. Grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht en geven toegang tot het terras met aangenaam en open groen uitzicht.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers, die beide toegang geven tot een tweede terras aan de achterzijde. Verder is er een badkamer met ligbad en dubbele wastafel en een afzonderlijk toilet.

Volledig gemeubileerd en ingericht

Een belangrijke troef: het appartement wordt volledig gemeubileerd en ingericht verkocht. De huidige meubels en inrichting zijn inbegrepen in de verkoopprijs, waardoor het appartement onmiddellijk gebruiksklaar is.

Sleutel ontvangen, koffers uitpakken en genieten van Koksijde.

Troeven
• 2 slaapkamers
• ca. 63 m² bewoonbare oppervlakte
• ca. 12 m² terrasruimte verdeeld over 2 terrassen
• aangenaam groen uitzicht
• lichtrijke leefruimte
• open ingerichte keuken
• badkamer met ligbad en dubbele wastafel
• afzonderlijk toilet
• volledig gemeubileerd en ingericht
• dubbele beglazing
• conforme elektrische installatie
• EPC B – 168 kWh/m²/jaar
• geen renovatieverplichting
• lift en videofonie
• winkels, horeca, recreatie en openbaar vervoer in de nabije omgeving

Vraagprijs: €285.000

Foto’s & visualisaties

Bij enkele foto’s wordt de huidige toestand naast een digitale interieurvisualisatie getoond. Deze visualisaties dienen uitsluitend ter inspiratie en tonen hoe de ruimtes met een meer hedendaagse inrichting en styling kunnen worden vormgegeven. Ze stellen geen reeds uitgevoerde renovatiewerken voor.

Het appartement wordt verkocht in de huidige toestand, volledig gemeubileerd en ingericht zoals zichtbaar op de originele foto’s.

Neem contact op