Appartement te koop

215000€

2 slaapkamers 70 vierkante meters

Immoweb code : 21937524
Immoweb code : 21937524

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
70 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 6

Omschrijving

Gerenoveerd 2-slaapkamerappartement met berging & garage ...

Op een boogscheut van het centrum van Roeselare treft u dit gerenoveerd appartement (2021) met vernieuwde gevel, kelderberging (met verlichting) en mogelijkheid tot aankoop garage (met verlichting en stopcontact) aan. Het appartement bevindt zich op de zesde verdieping (lift aanwezig), waardoor je geniet van een prachtig vergezicht over Roeselare. Diverse winkels, horeca, openbaar vervoer, sportgelegenheid en scholen bevinden zich op wandel- en fietsafstand.

Dit instapklaar appartement is als volgt ingedeeld: ruime inkomhal met vestiaire, woon- en eetkamer met veel natuurlijke lichtinval, praktische keuken met gerieflijke berging, ingerichte badkamer, apart toilet, 2 ruime slaapkamers en een groot, vernieuwd terras met prachtig vergezicht.

Verder geniet dit appartement van vernieuwde leidingen, centrale verwarming op aardgas, dubbele beglazing, automatische rolluiken in de slaapkamers, conforme elektriciteit, waterverzachter en kelderberging. Ook mag u als eigenaar gebruik maken van een gemeenschappelijke berging op het verdiep.

Mogelijkheid tot aankoop van een garage aan € 10.000,-

Ook wild geworden van deze thuis?
Twijfel niet langer en leg vandaag nog uw bezoek vast!

  • Neem contact op