Appartement te koop

360000€

2 slaapkamers 98 vierkante meters

Immoweb code : 21766567
Immoweb code : 21766567

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
98 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 2
Virtueel bezoek

Omschrijving

Perfect instapklaar 2-slaapkamerappartement met garage

immo DAVID stelt voor: perfect instapklaar 2-slaapkamerappartement met garage en staanplaats

Ontdek dit volledig gerenoveerde, ruime en lichtrijke appartement van 98 m², gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw.

Het appartement omvat een inkomhal met vestiairekast, een ruime leefruimte met volledig geïnstalleerde open keuken, een apart toilet, nachthal, twee slaapkamers en een badkamer. Daarnaast beschikt het over een aangenaam zuidgericht terras, ideaal om volop van de buitenruimte te genieten.

Een privatieve garage en staanplaats zijn eveneens inbegrepen.

Dankzij de uitstekende ligging nabij de Ring, belangrijke invalswegen, het centrum van Brussel, scholen, openbaar vervoer, winkels, de fietssnelweg, UZ Jette en het Laarbeekbos, geniet u hier van een uitstekende bereikbaarheid.

Het appartement is volledig instapklaar en beschikt bovendien over driedubbele beglazing, een gunstige EPC-score C en conforme elektriciteit. De combinatie van de ruime woonoppervlakte, de verzorgde afwerking, het zuidgerichte terras, de garage en staanplaats maakt dit appartement tot een bijzonder interessante opportuniteit.

Contacteer immo DAVID snel voor meer informatie of een bezoek.

Neem contact op