Bel-etage te koop

* 437000€

3 slaapkamers

Immoweb code : 21690488
Immoweb code : 21690488
*exclusief belastingen

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
108 vierkante meters grond

Omschrijving

Unieke nieuwbouw bel-etagewoning in cottagestijl op topligg

Droomt u van wonen aan de Belgische kust, in een rustige en aangename omgeving? Dan vormen deze twee nieuwbouw bel-etagewoningen in cottagestijl langs de Zeelaan 15 te Lombardsijde een unieke opportuniteit.

Gelegen op korte afstand van zee, strand, duinen en tal van voorzieningen, combineren deze woningen een uitstekende ligging met een praktische en hedendaagse woonindeling. Dankzij de vlotte bereikbaarheid en de nabijheid van natuur, wandel- en fietsroutes zijn de woningen geschikt om zowel als permanente bewoning te dienen als, als tweede verblijf aan de kust.

Residentie Vastgoed realiseert op deze toplocatie twee nieuwe gesloten bebouwingen op percelen van respectievelijk 107 m² en 108 m².

De woning met lotnummer 2 gelegen op een perceel van 108 m² heeft een bewoonbare oppervlakte van 179,80 m² en werd functioneel ingedeeld over drie bouwlagen. Op de gelijkvloerse verdieping bevinden zich een inkomhal met afzonderlijk toilet, een praktische was- en bergruimte, een inpandige autobergplaats en een eerste slaapkamer met ensuite badkamer. De eerste verdieping zelf vormt het hart van de woning en omvat een aangename leefruimte met open, ingerichte keuken. Hier staat comfortabel wonen en samenzijn centraal. Dit wordt onder meer gekenmerkt door het aansluitende dakterras.
Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers, een tweede badkamer en een nachthal met afzonderlijk toilet. (Gvg, Wg, Gmo, Gvkr, Vv) ~ E-peil: max E30 ~ Ref OU29056

Lombardsijde staat bekend

Dit pand maakt deel uit van het project Zeelaan 13 - 15 project

Neem contact op