Benedenverdieping te koop

645000€

2 slaapkamers 133 vierkante meters

Immoweb code : 21591920
Immoweb code : 21591920

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
133 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Gerenoveerd duplex begane grond appartement met zonnige tuin

Ideaal gelegen in een rustige omgeving nabij het Jubelpark, in de wijk Linthout en vlakbij de Europese wijk, bevindt zich dit prachtige duplexappartement met een oppervlakte van ca. 130 m² en een zuidgerichte terras/tuin van ca. 65 m². Het is gelegen op het gelijkvloers van een volledig gerenoveerd herenhuis, afgewerkt in een moderne stijl met hoogwaardige materialen.
Indeling:
Op het verhoogde gelijkvloers: inkomhal met vestiaire, leefruimte, eetkamer met directe toegang tot het terras en de tuin, halfopen volledig uitgeruste keuken, en een polyvalente ruimte die kan dienen als slaapkamer, bureau of tweede salon.
Op het souterrain: wasruimte, apart gastentoilet, een volledige badkamer met ligbad, inloopdouche en WC, en een ruime dubbele slaapkamer die dankzij schuifdeuren kan worden opgedeeld in twee aparte ruimtes, afhankelijk van de behoeften, met directe toegang tot de tuin.

Technische ruimte/kelder en fietsenberging in het gebouw.
EPC: C.
Momenteel verhuurd met een huurovereenkomst van 3 jaar aan €2.450/maand.

Neem contact op