Duplex te koop

349000€

2 slaapkamers 169 vierkante meters

Immoweb code : 21791569
Immoweb code : 21791569

Overzicht

2 slaapkamers
169 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 0

Omschrijving

Casco duplex-appartement met terras in historisch pakhuis!

Ligging: Dit pand is gelegen in de Dijlestraat 52 te Antwerpen, in een historisch pakhuis binnen de vernieuwde Slachthuissite. Deze karaktervolle omgeving combineert historische elementen met een hedendaagse woonbeleving en biedt een unieke ligging nabij het bruisende stadsleven van Antwerpen.

Beschrijving: Dit unieke pand strekt zich uit over twee verdiepingen en biedt een praktische en aangename indeling. Op de bovenverdieping bevinden zich de keuken en de leefruimte, terwijl de benedenverdieping beschikt over de slaapkamers, een ruime berging en de badkamer.
Het pand wordt casco aangeboden, waardoor u nog volledig de vrijheid heeft om de afwerking, stijl en inrichting zelf te bepalen volgens uw persoonlijke wensen. Daarnaast geniet u van een zeer ruim terras, een absolute troef voor wie houdt van buitenruimte in de stad.
Een autostaanplaats is bijkomend aan te kopen voor 25.000.

Omschrijving:

- Vrij bij akte
- Duplex appartement
- Opkomende buurt
- Veel mogelijkheden Voor meer informatie, kijk snel op www.heylenvastgoed.be. Interesse in een GRATIS SCHATTING van uw eigendom? Bel 0800/29.223

Neem contact op