Duplex te koop

2900000€

4 slaapkamers 480 vierkante meters

Immoweb code : 21381708
Immoweb code : 21381708

Overzicht

4 slaapkamers
4 badkamers
480 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 4

Omschrijving

Vijvers van Elsene - Koningstuin - Prachtige duplex 480 m²

Deze spectaculaire duplex ligt tegenover de vijvers van Elsene en biedt een vrij uitzicht op de Jardin du Roy. Hij bevindt zich in een iconisch gebouw uit 1938, ontworpen door architect Jean Collin.
Het beslaat de 4e en 5e verdieping en heeft een oppervlakte van ongeveer 480 m², verdeeld over twee verdiepingen van elk ongeveer 240 m². Het appartement is volledig gerenoveerd en heeft een opmerkelijke interieurrenovatie ondergaan onder leiding van interieurarchitect François Marcq, waarbij hedendaagse elegantie wordt gecombineerd met respect voor de oorspronkelijke architectuur.
De ontvangstruimtes in de rotonde, die bijzonder licht zijn, bieden uitzonderlijke volumes en een uniek uitzicht op de vijvers. Een kantoor, een hyperuitgeruste keuken, 4 slaapkamers, waaronder een luxueuze master suite, en 4 badkamers maken het geheel compleet.
Twee parkeerplaatsen en 2 kelders maken deze zeldzame woning helemaal af. EPC: C+.
Een uitzonderlijke duplex waar architecturaal erfgoed en verfijnde renovatie samenkomen met een van de mooiste panorama's van Brussel.

Neem contact op