Duplex te koop

* 495000€

2 slaapkamers 84 vierkante meters

Immoweb code : 21230976
Immoweb code : 21230976
*exclusief belastingen

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
84 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 3

Omschrijving

Res. “Finion” – Modern duplex appartement met 2 slaapkamers

In de kleinschalige nieuwbouwresidentie “Finion”, gelegen in de Bondgenotenlaan te Heist-aan-Zee, bieden wij dit stijlvolle duplexappartement aan, ideaal gelegen op wandelafstand van winkels, restaurants en het strand.

Het appartement strekt zich uit over de derde en vierde verdieping en beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 84 m² en 10 m² aan terrassen. Op de derde verdieping bevindt zich een brede en lichtrijke leefruimte (7,25 m gevelbreedte) met een open, ingerichte keuken, bergruimte/wasplaats, gastentoilet en een eerste slaapkamer met eigen douchekamer. De vierde verdieping omvat een tweede slaapkamer met veluxramen. Terrassen aanwezig.

Dankzij de energiezuinige bouw, kwalitatieve afwerking en centrale ligging is dit appartement perfect geschikt als vaste woonst, tweede verblijf of investering.

Aankoop aan 6% BTW mogelijk.

📞 Meer info: 050/89.27.70

Dit pand maakt deel uit van het project Res. Finion

Neem contact op