Duplex te koop

539000€

4 slaapkamers 200 vierkante meters

Immoweb code : 21928819
Immoweb code : 21928819

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
200 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Duplex 200 m² 3 slaapkamers + bureau – Herenhuis uit 1911

Schaarbeek – De ruimte van een huis, de charme van 1911: uitzonderlijke duplex met 3 slaapkamers + bureau

Sommige panden beschrijf je niet, die beleef je. In het hart van een herenhuis uit 1911, ontworpen door architect Ed. Careels, biedt deze duplex van zo’n 200 m² (bruto-oppervlakte volgens EPB) wat in Brussel zeldzaam is geworden: de ruimte van een echte woning, in een kleinschalige mede-eigendom van slechts drie units.

Vanaf de inkom is de toon gezet. Mozaïekvloer met meandermotief, sierlijke smeedijzeren trapleuning en een authentieke Stigler-lift met eikenhouten kooi, opgenomen in de inventaris van Brussel Erfgoed (momenteel buiten gebruik).

De eerste verdieping is volledig gewijd aan wonen en ontvangen. Een lichtrijke woonkamer met erker loopt over in een eetkamer en een open, ingerichte keuken (+ parket/sierlijsten/ decoratieve schouw). Een bureau, ook ideaal als speelkamer, vervolledigt deze verdieping, samen met een apart toilet en een berging.

De tweede verdieping biedt een rustige nachtzone: drie slaapkamers, waarvan de grootste toegang geeft tot het balkon aan de voorgevel, een bureau of dressing, een badkamer, een doucheruimte en een apart toilet. De achtergevel, gericht op het zuidwesten, geniet van het namiddaglicht.

Drie kelders vervolledigen het geheel. De centrale verwarming gebeurt via een recente condensatieketel op gas, met individuele verbruiksmeting.

Ideaal gelegen aan de Lambermontlaan, vlak bij winkels, scholen en openbaar vervoer. Deze duplex zal zowel gezinnen op zoek naar ruimte als liefhebbers van Brussels erfgoed bekoren.

Bezoeken: reserveer uw tijdslot rechtstreeks via www.mahssa.immo. Voor vragen kunt u ons mailen.

Beschrijving ter informatie, niet contractueel.

  • Neem contact op