Duplex te koop

345000€

2 slaapkamers 119 vierkante meters

Immoweb code : 21956914
Immoweb code : 21956914

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
119 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

119+40m2 / 12 Solar Panels / Heat pump-Airco / Vlot parkeren

Welkom in deze charmante duplex vol karakter, ideaal gelegen aan de rand van Brussel.

De woning ligt op slechts 20 minuten van Brussels Airport met het openbaar vervoer, op 5 minuten wandelen van het Domein Drie Fonteinen en op 15 minuten met de trein van het centrum van Brussel. Bovendien bevindt de Brusselse Ring zich vlakbij, terwijl de woning aangenaam gevrijwaard blijft van de bijbehorende geluidshinder.

Deze duplex bevindt zich op de eerste en tweede verdieping van een voormalige eengezinswoning uit 1930 en combineert de charme van een ouder gebouw met modern comfort.

De toegang verloopt via een verzorgd aangelegde privétuin. De woning omvat:

• Een lichtrijke woonkamer van 22 m² met een dubbele balkondeur die toegang geeft tot een klein balkon;
• Een eetkamer van 15 m² met uitzicht op de achterliggende tuinen;
• Een volledig uitgeruste keuken van 12 m² met centraal kookeiland, voorzien van een Whirlpool-oven, een Smeg-inductiekookplaat, een AEG-vaatwasser en een koelkast;
• Een Buderus-gascondensatieketel, geplaatst in 2025;
• Een badkamer van ongeveer 4 m², gerenoveerd in 2019;
• Een slaapkamer van 11,5 m²;
• Een hoofdslaapkamer van 16 m² met een mezzanine van 7 m² en heel wat ingebouwde bergruimte onder het schuine dak;
• Een privéterras van 20 m² met zeer weinig inkijk, waar u in alle privacy kunt genieten.

De woning beschikt ook over een kelder van 40 m², verdeeld in twee ruimtes die momenteel zijn ingericht als wasplaats/muziekkamer en fitnessruimte. Extra bergruimtes bieden plaats voor fietsen, gereedschap en ander materiaal. Door de beperkte plafondhoogte zijn deze ruimtes niet opgenomen in de bewoonbare oppervlakte.

De duplex heeft een EPC-label B en beschikt onder meer over:

• 12 zonnepanelen met Enphase-micro-omvormers;
• Een Daikin-warmtepomp met drie binnenunits voor verwarming en koeling;
• Een conforme elektrische installatie;
• Een dak dat in 2019 werd gerenoveerd en geïsoleerd;
• De mogelijkheid om zowel de Daikin-warmtepomp als de Buderus-ketel op afstand te bedienen via de smartphone.

Een unieke woning die karakter, royale ruimtes, private buitenruimtes, modern comfort en uitstekende energieprestaties combineert.

Een woning om verliefd op te worden. Plan snel uw bezoek!

Voor een bezoek mag u gerust op elk moment bellen, ook in het weekend.

Neem contact op