Duplex te koop

349000€

2 slaapkamers 120 vierkante meters

Immoweb code : 21828438
Immoweb code : 21828438

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
120 vierkante meters bewoonbare ruimte
Verdieping : 1

Omschrijving

Ruim duplexappartement nabij het centrum van Wommelgem.

Dit instapklaar duplexappartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig en goed onderhouden gebouw, vlak bij het centrum van Wommelgem.

Indeling:
Bij het betreden van het appartement springt meteen de verfijnde afwerking in het oog. We komen binnen in een ruime inkomhal met mortexvloer, die voldoende plaats biedt voor een vestiairekast. De inkomhal geeft toegang tot een apart gastentoilet en de uitgestrekte leefruimte met charmante massieve parket van eikenhout. Dankzij de grote raampartijen geniet u de hele dag door van een aangename, natuurlijke lichtinval. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het gezellige, zuidgerichte terras met afwerking in Jutai hout.

Aansluitend op de leefruimte bevindt zich de volledig uitgeruste open keuken. Deze beschikt over een keramische kookplaat, dampkap, oven, microgolfoven, vaatwasser, koelkast, diepvriezer en voldoende kastruimte.

De duplexverdieping bereikt u via de vaste houten trap, centraal in de leefruimte. Vanuit de nachthal heeft u toegang tot een ruime slaapkamer met hoogwaardige ingemaakte kasten, en een tweede kamer, eveneens voorzien van ingemaakte kasten. Aansluitend aan de tweede kamer bevindt zich een praktische, technische berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Verder bevindt zich op deze verdieping de luxueuze en ruime badkamer, afgewerkt in mortex, met een grote inloopdouche, een wastafel met meubel en een toilet.

Bijzonderheden:
Grote garage met sectionale poort met oprit verplicht bij te kopen aan € 30.000;
EPC-label: B;
Voorzien van alarminstallatie en veiligheidsdeur;
Zolder met trapladder aanwezig;
Alle nutsvoorzieningen zijn individueel;
Lage maandelijkse kosten: € 35 / maand (blokpolis, elektriciteit gang …).

LEES VERDER VIA WWW.LISTINGS.BE.

Neem contact op