Gebouw voor gemengd gebruik te koop

445000€

5 slaapkamers 250 vierkante meters

Immoweb code : 21353500
Immoweb code : 21353500

Overzicht

5 slaapkamers
2 badkamers
250 vierkante meters bewoonbare ruimte
258 vierkante meters grond

Omschrijving

Vilvoorde – Gemengd Gebouw + tuin

Gelegen in Vilvoorde, aan de Chaussée Romaine, stelt Rêvimmo Flanders u dit exclusieve gemengd gebruiksgebouw voor met mooie mogelijkheden. De gelijkvloerse verdieping huisvest een actief Horeca‑bedrijf van ongeveer 100 m², bestaande uit vijf achtereenvolgende ruimtes, met aparte toiletten, een veranda en een grote achtertuin. Een privéhal, die het commerciële gedeelte scheidt van de woonunit, leidt naar de bovenverdiepingen.

De woonunit, ongeveer 150 m², beschikt over een stedenbouwkundige erkenning voor één woonunit + Horeca op het gelijkvloers. De eerste verdieping biedt een lichte woonkamer met eetkamer, een open semi‑uitgeruste keuken en een slaapkamer met en-suite badkamer. De tweede verdieping omvat twee extra slaapkamers en een tweede badkamer. Een kelder vervolledigt dit pand.

Het pand heeft een EPC‑waarde van E en de elektrische installatie is niet conform. Ideaal gelegen nabij Brussel, winkels, scholen en openbaar vervoer. Gedeelde makelaarscommissie: 3%

Voor meer informatie of om een bezoek te plannen, contacteer ons op 02/217.00.32, via e-mail op [email protected]
, of via onze website www.revimmo.be
.

Neem contact op