Handelszaak te koop

1200000€

Immoweb code : 21880461
Immoweb code : 21880461

Overzicht

Verdieping : 0

Omschrijving

TE KOOP GENK: Commercieel pand van 800m² op toplocatie

Handelspand met tal van commerciële mogelijkheden in Genk

Op een centrale locatie in Genk vind je dit veelzijdige handelspand, bestaande uit drie aansluitende huisnummers met een totale vloeroppervlakte van circa 790 m², aangevuld met een kelderruimte van ongeveer 100 m².

Het pand was voorheen het gekende restaurant Lorraine en beschikt nog over een volledig uitgeruste professionele keuken. Daardoor leent het zich uitstekend voor een horecazaak, maar dankzij de ruime indeling en de verschillende afzonderlijke ruimtes zijn er ook andere commerciële invullingen mogelijk.

Restaurant & professionele keuken
Het voormalige restaurantgedeelte heeft een ruime commerciële inrichting en een uitgeruste keuken, wat een snelle heropstart van een horecaconcept mogelijk maakt. Denk aan een restaurant, brasserie, traiteurzaak of andere horecagerelateerde activiteit.

Afgesloten feestzaal
Een bijkomende troef is de afgesloten en volledig uitgeruste feestzaal, die je apart kan gebruiken. Deze beschikt onder meer over:
Ingebouwde frigo's
Een volledig uitgeruste toog
Ruime zit- en feestmogelijkheden
Een afzonderlijke en afsluitbare inrichting en toegang

Je kan deze ruimte ook los verhuren voor feestjes, evenementen en privégelegenheden, wat extra commerciële mogelijkheden biedt.

Winkelruimte / showroom
Naast het horecagedeelte is er ook een ruime winkel- en showroomruimte. Deze is geschikt voor retail, showroomactiviteiten, dienstverlening of een combinatie van functies.

De drie huisnummers Hoogstraat 16, 18 en 20 weerspiegelen de veelzijdige indeling en de verschillende gebruiksmogelijkheden van het pand.

Troeven
Totale vloeroppervlakte: circa 790 m²
Kelder
Drie aansluitende handelspanden: Hoogstraat 16, 18 en 20
Voormalig restaurant Lorraine
Professioneel uitgeruste keuken
Afgesloten en volledig uitgeruste feestzaal
Ingebouwde frigo's en toog
Ruime winkel-/showroomruimte
Tal van commerciële invullingsmogelijkheden
Geschikt voor horeca, retail, evenementen, showroom of combinatie van functies

Een veelzijdig commercieel pand met een ruime oppervlakte en diverse gebruiksmogelijkheden, gelegen op een centrale locatie in Genk.

Voor meer informatie of een bezoek ter plaatse: [email protected] of 011/39 90 50

Neem contact op