Huis te koop

629000€

6 slaapkamers 258 vierkante meters

Immoweb code : 21622366
Immoweb code : 21622366

Overzicht

6 slaapkamers
1 badkamer
258 vierkante meters bewoonbare ruimte
183 vierkante meters grond

Omschrijving

Prachtig, uitzonderlijke herenwoning met zonnige tuin

Indrukwekkende herenwoning met 6 slaapkamers, een zonnige tuin en groot tuinhuis vlakbij Krugerplein
Momenteel ingericht als cohousingwoning, maar evengoed perfect voor een groot gezin of wie wonen en werken wil combineren.
Achter de charmante gevel schuilt een woning die verrast met haar volumes. Via de inkomhal met originele houten trap en gastentoilet stap je binnen in de leefruimte. Vooraan bevindt zich de ruime woonkamer van ca. 40m², terwijl achteraan de eetkamer en de open keuken uitkijken op de tuin. De keuken beschikt over een centraal eiland en is volledig uitgerust met een gasvuur, dampkap, vaatwasser, dubbele spoelbak, oven, koelkast en heel wat bergruimte. Van hieruit wandel je rechtstreeks naar de zonnige tuin. Achteraan vind je bovendien een bijzonder achterhuis met overdekt terras en extra bergruimte of hobbyruimte.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een dressing of extra slaapkamer. De absolute blikvanger hier is de indrukwekkende badkamer van ongeveer 23 m², uitgerust met een ligbad, douche, dubbele lavabo en toilet.
De tweede verdieping biedt opnieuw twee volwaardige slaapkamers, een extra dressing of slaapkamer en een grote wasruimte die ook perfect dienst kan doen als dressing, hobbyruimte of bureau. Op deze verdieping bevindt zich bovendien een extra terras.De ruime kelder biedt nog eens extra opslagruimte.
Voor meer info: https://www.immovasta.be/panden/gegevens/15703/

Neem contact op