Huis te koop

396000€

2 slaapkamers 330 vierkante meters

Immoweb code : 21828268
Immoweb code : 21828268

Overzicht

2 slaapkamers
1 badkamer
330 vierkante meters bewoonbare ruimte
783 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Gelijkvloerse goed onderhouden woning - EPC C - 7a 83 ca

Welkom bij deze gelijkvloerse netjes onderhouden woning in Deurne bij Diest, 783 m².
Met een bewoonbare oppervlakte van 330 m² beschikt deze woning over 2 slaapkamers en een vernieuwde badkamer (2023).
De keuken is volledig uitgerust en voorzien van werkbladen in natuursteen en staat in directe verbinding met de ruime open eet- en woonkamer. Er is ook een wasplaats/berging naast de keuken.
De dubbele garage en de grote kelder is bereikbaar langs buiten en met de trap naast de keuken. Via een zolderluik kom je op de ruime zolder, die deels is ingericht.
De tuin is een absolute must-se en voorzien van een sfeervolle terraszone met extra berghok. Privacy is gewaarborgd door verzorgde hagen rondom, waardoor u een echt privéplekje creëert.

Troeven:
* Gelijkvloers woning, geen trappen = lang wonen
* Residentiële ligging
* EPC C = energiezuinig + geen renovatieverplichting
* Snelle verbinding naar omliggende gemeenten & steden
* Z/W gerichte tuin
* Tuin met privacy
* Degelijk afgewerkt
* Volledig aangelegd tuin, inrit zeer verzorgd
* Propere, nette en degelijke eerste indruk
* Volledig onderkelderd + droge kelder
* Badkamer vernieuwd in 2023
* Keuken vernieuwd in 2000 met granieten blad
* Ruime slaapkamers, geen schuine kanten
* 2 toiletten
* Inpandige garage voor 3 wagens met sectionale poort
* Mooi terras
* Dubbele beglazing
Een fantastische kans voor wie op zoek is naar kwaliteit, comfort en levensstijl. Bel 013 31 25 22 of mail naar [email protected]
We leiden u graag met de glimlach rond in deze gelijkvloerse woning. Je kan ondertussen al genieten van de virtuele tour.

Neem contact op