Huis te koop

575000€

4 slaapkamers 201 vierkante meters

Immoweb code : 21547735
Immoweb code : 21547735

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers
201 vierkante meters bewoonbare ruimte
908 vierkante meters grond

Omschrijving

Open bebouwing met 3 à 4 slaapkamers met prachtig zicht!

Op de grens van Lebbeke met Opwijk vindt u deze karaktervolle open bebouwing met een unieke architectuur en uitzonderlijk zicht op het omliggende groen.

De woning, gebouwd in 1991, is instapklaar en biedt een verrassend ruim en lichtrijk interieur dankzij de open vides. Met 3 à 4 volwaardige slaapkamers, waaronder een bureau, is dit de ideale gezinswoning of combinatie wonen/werken.

Comfort en energiezuinigheid (EPC B) staan centraal: verwarming op aardgas, zonnepanelen met groenestroomcertificaten én thuisbatterij zorgen voor een aangenaam en efficiënt woonklimaat.

De woning beschikt bovendien over een (kruip)kelder en voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. De perceelbreedte van ca. 18 meter zorgt voor een open en ruim gevoel.

Buiten geniet u van een volledig aangelegde tuin met sfeervolle verlichting en een vijver, perfect om tot rust te komen en te genieten van het PRACHTIGE ZICHT.

Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar ruimte, licht en karakter op een rustige, doch vlot bereikbare ligging.

Meer info: [email protected] of 0478 44 20 90

Neem contact op