Overzicht
Omschrijving
Rijwoning met twee slaapkamer te Muizen
Op zoek naar een rijwoning met mogelijkheden én een uitstekende ligging? Deze aangename woning bevindt zich vlak in het centrum van Muizen en biedt een combinatie van wonen, renovatiemogelijkheden en natuur vlakbij.
De woning beschikt over 2 slaapkamers en een ruime zolderverdieping. Mits de nodige inrichting biedt deze zolder bovendien de mogelijkheid om een extra slaapkamer, bureau of hobbyruimte te creëren. Ideaal voor wie vandaag voldoende ruimte zoekt, maar ook naar de toekomst toe mogelijkheden wil behouden.
De woning is deels te renoveren, waardoor u ze stap voor stap kunt aanpassen aan uw eigen smaak en woonbehoeften. Met een EPC-label C beschikt ze alvast over een gunstige energetische basis.
De ligging is zonder twijfel één van de grootste troeven. U woont hier midden in het centrum van Muizen, met winkels, voorzieningen en openbaar vervoer op wandelafstand. Tegelijk ligt de groene omgeving van de Dijle vlakbij. Via het nabijgelegen jaagpad kunt u heerlijk wandelen of fietsen en ontsnapt u in geen tijd aan de drukte van alledag.
Een centrale ligging, ruimte om uw eigen stempel te drukken én de natuur om de hoek: deze woning heeft alle ingrediënten om er een fijne thuis van te maken.
Ontdek zelf het potentieel van deze woning en plan vandaag nog uw bezoek met Nico via [email protected] of 0478 012 012.
| Bouwjaar | 1918 |
|---|---|
| Staat van het gebouw | Op te frissen |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Aantal gevels | 2 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Ja |
| Bewoonbare oppervlakte | 110 vierkante meters |
|---|---|
| Woonkamer | Ja |
| Slaapkamers | 2 |
| Badkamers | 1 |
| Douchekamers | 1 |
| WC | 1 |
| Zolder | Ja |
| Gepantserde deur | Nee |
| Oppervlakte van het perceel | 60 vierkante meters |
|---|---|
| Aansluiting op de riolering | Aangesloten |
| Gas, water & elektriciteit | Ja |
| Primair energieverbruik | 254 kilowattuur per vierkante meters |
|---|---|
| EPB/EPC-label | C |
| Verplicht renovatiewerken uit te voeren | Nee |
| Unieke code EPC/EPB | 20241120-0003452961-RES-1 |
| CO₂ Uitstoot | Niet gespecificeerd |
| Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
| Geldig keuringsattest elektriciteit | Nee |
| Dagvaarding: geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd | Niet gespecificeerd |
|
Vlaamse maatregelenregister geraadpleegd
|
Nee |
| Geldig overstromingscertificaat | Niet gespecificeerd |
| Type verwarming | Gas |
| Thermische zonnepanelen | Nee |
| Dubbel glas | Ja |
| Bouwvergunning | Nee |
|---|---|
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Verkavelingsvergunning | Nee |
| Voorkooprecht | Nee |
| Dagvaarding voor inbreuk op de stedenbouwkundige voorschriften | Nee |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
|
P-score
|
A |
|
G-score
|
A |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming met benaming van het plannenregister | Woongebied (residentieel, stedelijk of landelijk) |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 209000 € |
|---|---|
| Vastgoedbelegging | Nee |
|
|
|
Reds Bonheiden (IPI 506148)
| Adres |
Dorp 35
2820 - Bonheiden |
|---|---|
| Website |
|
| Externe verwijzing | 7888987 |
Neem contact op