Huis te koop

155000€

8 slaapkamers 215 vierkante meters

Immoweb code : 21834605
Immoweb code : 21834605

Overzicht

8 slaapkamers
2 badkamers
215 vierkante meters bewoonbare ruimte
160 vierkante meters grond
Virtueel bezoek

Omschrijving

Te renoveren halfopen bebouwing te koop in Nieuwkapelle

Te koop: Ruime halfopen bebouwing in het hart van Nieuwkapelle

Op zoek naar een woning met potentieel in een rustige, landelijke omgeving én toch vlot bereikbaar? Deze halfopen bebouwing in het centrum van Nieuwkapelle biedt maar liefst 215 m² bewoonbare oppervlakte en bevindt zich op slechts 10 minuten rijden van het bruisende centrum van Diksmuide, winkels en warenhuizen.

De woning beschikt over maar liefst  8 slaapkamers  en  2 badkamers , waardoor ze zich perfect leent voor grote gezinnen of voor wie ruimte zoekt om wonen en werken te combineren. De woning is momenteel verwarmd op gas en vraagt om een renovatie. Dankzij de royale oppervlakte en gunstige indeling zijn er heel wat mogelijkheden om deze woning om te vormen tot een gezellige en moderne gezinswoning.

Maar met de juiste aanpak kan dit pand omgetoverd worden tot een echte thuis met karakter. Denk aan een open leefruimte, moderne keuken, extra hobbyruimte of zelfs een praktijk aan huis.

Gelegen in een charmant dorp, omringd door velden en natuur, maar met een vlotte verbinding naar Diksmuide en de Westhoek.

Troeven:



Halfopen bebouwing met veel lichtinval


195 m² bewoonbare oppervlakte


8 slaapkamers – ideaal voor grote gezinnen of co-housing


Centrale ligging in Nieuwkapelle vlakbij de school


Slechts 10 min

Neem contact op