Huis te koop

375000€

3 slaapkamers 108 vierkante meters

Immoweb code : 21878583
Immoweb code : 21878583

Overzicht

3 slaapkamers
2 badkamers
108 vierkante meters bewoonbare ruimte
144 vierkante meters grond

Omschrijving

Stijlvolle villa met privézwembad en royaal solarium in San

Modern wonen onder de Spaanse zon – San Pedro del Pinatar

Op zoek naar een recente woning waar binnen- en buitenleven naadloos in elkaar overlopen? Deze stijlvolle woning in San Pedro del Pinatar, opgeleverd in 2024, combineert modern wooncomfort met heerlijke buitenruimtes, een eigen zwembad (17m2) en een royaal dakterras.

De woning is gebouwd op een perceel van 144 m² en beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers, verschillende terrassen en een privézwembad van 17 m². Rondom het zwembad is voldoende ruimte gecreëerd voor ligbedden, een gezellige eethoek of lange avonden met familie en vrienden. Een buitendouche, fietsenberging en parkeergelegenheid op eigen terrein maken het geheel compleet. Voor het zwembad is bovendien reeds een voorbereiding voorzien voor de installatie van een warmtepomp.

Op het gelijkvloers bevindt zich een aangename open leefruimte met zit- en eetgedeelte en een volledig geïntegreerde keuken. Dankzij de moderne indeling voelt deze verdieping ruim en licht aan.

Hier vindt u tevens een tweepersoonsslaapkamer, een volledige badkamer en praktische bergruimte onder de trap. De voormalige veranda aan de achterzijde werd afgesloten en ingericht als een royale berging, aangevuld met een afzonderlijke ruimte voor de wasvoorzieningen.

De eerste verdieping beschikt over twee ruime tweepersoonsslaapkamers en een complete badkamer. Eén van de slaapkamers heeft een eigen inloopkast én toegang tot een privéterras – een heerlijke plek om rustig de dag te beginnen

Neem contact op