Huis te koop

 (excl. belastingen) 699750€

4 slaapkamers

Immoweb code : 21958017
Immoweb code : 21958017

Overzicht

4 slaapkamers
2 badkamers

Omschrijving

Exclusieve instapklare nieuwbouw parkwoning

Exclusieve instapklare parkwoning van ca. 187 m² met 4 slaapkamers en 2 badkamers en 2 bergingen

Op zoek naar het comfort en de energiezuinigheid van nieuwbouw, zonder maandenlange afwerkingswerken en praktische beslommeringen? Deze uitzonderlijk ruime parkwoning in Zemst is volledig afgewerkt en onmiddellijk instapklaar.
De woning biedt ca. 187 m², vier volwaardige slaapkamers en twee badkamers. De ruime leefruimte is georiënteerd naar de rustige achterzijde en sluit dankzij de grote raampartijen mooi aan op het terras en de groene parkomgeving.

De hoogwaardige afwerking gaat duidelijk verder dan een klassieke basisnieuwbouw: professionele schilderwerken, kamerhoge binnendeuren met Xinnix-omlijstingen, vestiaire, maatkasten in twee slaapkamers, tv-meubel, een volledig geïnstalleerde keuken met AEG-toestellen en een compleet lichtplan met energiezuinige ledverlichting.

Ook het sanitair werd volledig afgewerkt. De eerste badkamer beschikt over een vrijstaand bad, de tweede over een inloopdouche. Verder zijn een waterverzachter en bijkomende handdoekdrogers voorzien.

Ook technisch is de woning toekomstgericht uitgerust met warmtepomp, vloerverwarming, vloerkoeling en ventilatiesysteem type D. Shutters en muggenramen zorgen voor bijkomend comfort.

Buiten beschikt de woning over een private buitenruimte met terras aan de groene parkomgeving.

Een belangrijke extra troef is de ruime private garage (38m2) onder de woning, met plaats voor wagen, fietsen en opslag.

De ligging aan de Brusselsesteenweg combineert een goede bereikbaarheid met verrassend rustig en groen wonen aan de achterzijde. Zemst ligt centraal tussen Mechelen en Brussel.

Vraagprijs woning, grond en aandeel gemeenschappelijke delen: € 650.000 excl. btw.


Private garage: € 49.750 excl. btw, verplicht mee aan te kopen.


Alternatieve verkoopstructuur onder verkooprechten kan eventueel in overleg met koper en notaris worden onderzocht. In dat geval geldt een andere verkoopprijs. Fiscale behandeling steeds te bevestigen door de notaris.

Beschikbaarheid: onmiddellijk.

Interesse of graag meer informatie? Neem gerust telefonisch of per e-mail contact op. Wij ontvangen u graag voor een bezichtiging op afspraak.

Neem contact op