Huis te koop

125000€

1 slaapkamer

Immoweb code : 21585561
Immoweb code : 21585561

Overzicht

1 slaapkamer
664 vierkante meters grond

Omschrijving

te renoveren of af te breken chalet, permanent wonen mogelij

Te renoveren of af te breken woning (chalet) gelegen in recreatiegebied, met mogelijkheid tot permanente bewoning. Deze 'chalet', gebouwd in 1988, bevindt zich op een perceel van 6a 64ca en werd in 2014 geregulariseerd in zijn huidige vorm.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar rust, natuur en een aanhoudende vakantiesfeer. Tegelijkertijd biedt de woning een uitstekende bereikbaarheid richting Diest, Aarschot en de E314. Winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op korte/wandel afstand, waardoor zowel rustzoekers als praktische denkers hier hun plek vinden.
Indeling: Inkom met toegang tot de leefruimte, Leefruimte met aansluitende keuken, Slaapkamer bereikbaar via een verhoging,
Garage onder de chalet, ideaal voor kleine wagen, fietsen of stockage.
Lucht-luchtwarmtepomp.
Helemaal weg van de locatie, maar wil je er nog een nieuwe woning bouwen naar eigen smaak? Bij de documenten kan u de voorschriften vinden van het provinciaal RUP weekendverblijven, campings en residentiële woonwagenterreinen in de deelruimte Demer, deelRUP Heidebosstraat. Artikel 1 - Zone A voor kleinschalig wonen en verblijven is van toepassing.

Neem contact op